Avalanches [MNF shushu] sok kép

Leginspirálóbb képeink

Avalanches [MNF shushu] sok kép

HozzászólásSzerző: Zi-chan » 2012.11.28. 21:21

Felsorakoztattam az összes kis mini-kellékemet ami az évek során összegyűl, és kicsi Chino nagyon élvezte :D A beállítás teljesen olyan lett mint a kis padlás-szobája, már csak a kis matraca hiányzik :D
Hangulatkeltő: Avalanches - A fine frenzy
Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Omake:
A teljes beállítás, avagy amikor fotózáskor feltörlöd a padlót is egyben~
Kép
Zi-chan

Re: Avalanches [MNF shushu] sok kép

HozzászólásSzerző: NiuKy+ » 2012.11.28. 21:28

Awww egyem meg de édesek ezek a képek (és a csokik!!)
Nagyon jó kompozíció lett, máskor is halmozz mindent a babákra, imádom a zsúfolt képeket! :D
Kép

Amy . Terra . David . Vera . Ean . Berni . Ren . Zoi . Sigalit . Bertrand . Damian . Masato .
tervben: Fion
NiuKy+

HozzászólásSzerző: Kei_chan » 2012.11.28. 22:20

Nagyon nagyon jó lett! :DD Tényleg azt hittem, hogy valami teljesen má kis szobában van, erre az omoke és!! xD
Arra a kis halacskára nagyon felfigyeltem a sálján :) Nem, tudom nektek, honnan van, de tavasszal ilyet kaptam kint törökországban, és elvileg szerencsét hoz és megvéd ^///^

Arról nem is beszélve mennyire imádom az ilyen kis mini dolgokat! Q_Q Könyvecskék után már olyan rég áhítozom, de sehol nem találok :C
Come to the darkness we have cookies :3
Család: Hyen [LUTS Mia]♥ Magnus[SOOM FC Amber/Sard]Arthur [Soom Mylo/Shale]Naga [SOOM Ace/North] Asuya [Dollshe Saint]
Kei_chan

HozzászólásSzerző: Nyul » 2012.11.29. 11:00

Egy ilyen szobát magamnak is elfogadnék, csak ne derüljön ki, hogy ahhoz is van ilyen omake. :lol:
Megszűnt a cég :'(
Nyul

HozzászólásSzerző: Zi-chan » 2012.11.29. 11:45

NiuKy+: utálni fogtok: Mini-toblerone :D Apunak szülinapja volt és kapott ilyet, annyira cuki kis minik voltak muszály volt lenyúlnom párat :'D És igyekszem halmozni, csak van ami nem illik pl Aijihoz ^^; Most neki kezdtem el felhalmozni dolgokat :'D

Kei_chan: hm, törökországben nem jártam még, szóval ezt az eredetét nem tudom, meg fogsz lepődni, de a halacska egy zselés mécsesben volt, amit ideig tartogattam, aztán leégett ameddig leégett és kiszedtem belőle a halacskát meg minikagylókat-csigaházakat :D Már egy ideje gondolkoztam hogyan tegyem hasznossá a kicsin, próbáltam a hajába, vagy nyakláncnak de kitűző lett belőle :D De biztos szerencsét hoz így is :D Megvédeni biztos megvédi, mert azóta sose esett el amióta rajta van :D
Könyvecskékhez tipp: mininaptárak, jegyzetkönyvecskék, én ezeket vagy újrakötöttem, vagy csak egy külső borítót raktam rá :3 Meg van egy nagyon jó kis tutorial hogy lehet csinálni is minikönyveket, én még ott nem tartok hogy ezeknek tartalma is legyen :'D Egyenlőre üres lapok.

Nyul: hehe, igazából visszaadja a sajátom stílusát a felhalmozott bigyókkal, polcaim 70%án az van...
Zi-chan

HozzászólásSzerző: Smaug » 2012.12.01. 13:06

Óóóóó, mini-mütyürök!!!! *grabby hands* Nagyon tetszik a hangulata a képeknek, olyan nyugis, meleg és téli ^///^
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: Gigi Holy » 2012.12.04. 15:41

Chino gyönyörű!! Gratulálok hozzá! Nekem is álombabám a Shushu, és ezek a gyönyörű képek csak még jobban bizonyossá tették számomra, hogy Ő kell nekem is.. :love:
Gigi Holy

HozzászólásSzerző: Aremolana » 2012.12.04. 17:35

Hát nem jutok szavakhoz milyen igényes fotókat hoztál ide nekünk. ^///^ A képek gyönyörűek, a beállítások is nagyon tetszenek és természetesen Chino is csodálatos ^^

Nagyon tetszik nekem is ez a sok kis mütyűr, látszik hogy sok energiát fektettél az megszerzésükbe, és összeálításukba a képhez.

Köszönjük ezt a szemet gyönyörködtető sorozatot ^^
Itthon: Jake, Eszter, Valancy, Sungmin,Valentine, Hien, Scarlet
Aremolana

HozzászólásSzerző: Zi-chan » 2012.12.04. 19:44

Smaug: ^///^ igen a meleg telet én is szeretem, amikor a hózáport a meleg szobából meleg tea mellett nézhetem :D Imádom a kis mütyüröket gyűjteni, nem csak mert jó kellék hanem mert olyan jó kis hangulatuk van így egyben :D

Gigi Holy: ^^ nekem bár nem ő volt az első akit megvettem de az első igazi szerelem igenis shushu volt és azóta is tart :D Imádom annyira kis sokoldalú a különböző festésekkel :D

Aremolana: köszönöm ^///^ hát sok energia és idő van bennük az biztos :D Csak elrendezgetni 1 óra volt.. :'D Összegyűjteni meg hát évek, főleg a barnak kis üvegcsék, amibe anno gyógyszerem volt és után szépen átalakítottam, de megtölteni is sokáig tartott mivel :D
Zi-chan

Vissza: Galéria Plusz