[Témafotó - 2010. szeptember] A babák és az állatok

[Témafotó - 2010. szeptember] A babák és az állatok

HozzászólásSzerző: Fujimiya Aya » 2010.09.08. 08:41

Téma: A babák és az állatok

Részletek: Jöhet minden olyan fotó, ami a témával kapcsolatban felmerülhet. Családi kedvencek, a szomszéd birkája, állatkerti fotók, bármi. Szabad kezet kaptok, egyetlen kritérium, hogy a babának látszódnia kell a fotón.

Szabályok: Lásd [Témafotó]Játékszabályzat.
Egy beállításról/állatról csak egy fotót tegyetek fel. Ha több állattal/babával szeretnétek fotót csinálni, természetesen több képet is küldhettek. A fotók lehetnek régebbiek is, a cél, hogy egy helyen gyűjtsük össze az állatokkal kapcsolatos fotókat.

Feltöltési határidő: 2010. szeptember 30. (Aki valami oknál fogva lemaradna a határidőről, nem baj, a játékot nem zároljuk, bármikor lehet feltölteni még a határidő után is.)

Ide csak a képeket töltsétek fel, a fotók és rajzok véleményezésre, építő jellegű kritikára használjátok továbbra is a [Témafotó] Kritikák, vélemények a témafotókról topicot.

Jó játékot! ;)
Itthon: Tristan & Ichiru (LUTS SDF Howl x 2, Asher (SOOM MA Sabik), Ion (LUTS 2009 Wintery), Lenhardt (LLT Roderich), Asha Night (LUTS SDF Jude fej), Naya (LUTS 2009 Summery fej)
Ametisztgyöngyök

Kép
Fujimiya Aya

Re: [Témafotó - 2010. szeptember] A babák és az állatok

HozzászólásSzerző: Fujimiya Aya » 2010.09.08. 08:48

Én rögtön kezdem is a sort, hogy kedvet kapjatok. :P
Szerintem mindenki örülne, ha néhány szóval be is mutatnátok az állatot, ami a babátokkal látható.

Kép
Ezt a pacit a Margitszigeti miniállatkertben simogattuk meg.

Kép
A kacsa elég gyanúsan méregeti Trist (szintén a Margitszigeten).
Itthon: Tristan & Ichiru (LUTS SDF Howl x 2, Asher (SOOM MA Sabik), Ion (LUTS 2009 Wintery), Lenhardt (LLT Roderich), Asha Night (LUTS SDF Jude fej), Naya (LUTS 2009 Summery fej)
Ametisztgyöngyök

Kép
Fujimiya Aya

HozzászólásSzerző: Smaug » 2010.09.08. 11:23

Kép

A cipőfejű szörny - civilben Bors, a vadászgörény - amint éppen belemászik a fotózásba^^ Szó szerint XD
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: Island » 2010.09.08. 21:14

Kép

Ichiru az ölében Masnival, a Pusztítás Istennőjével, a Ragály és Vész Úrnőjével, a Világ Legmalacabb Nyulával, aki valójában nem is nyúl, hanem űrállomás. (A kép megtévesztő, Masni azóta háromszor ekkorára nőtt, és rettegésben tartja az egész családot.)
Itthon: Ichiru (LUTS SDF Howl), Asha (LUTS SDF Jude), Naya (LUTS 2009 Summery), Asher (Soom MA Sabik), Winter (Spiritdoll Insane)
Ametisztgyöngyök

Flickr
Island

HozzászólásSzerző: Kala » 2010.09.10. 10:44

Kép
Lucius és Tónka. :)

Kép
Benike is szereti Tónit. :)

Kép
Gilbertnek, meg tökéletes párna. :D
Lucius,Gilbert,Norio,Esca,Verran,Nube,Taen,Iku,Cho,Sophia
Kala

HozzászólásSzerző: Miyo » 2010.09.23. 14:42

Yuya és Jin
Kép
Itthon...
~Yuya~(LUTS KDF Bory) ~Momoka (Dikadoll Bobby)~
Miyo

HozzászólásSzerző: Michiyo » 2010.10.03. 23:12

Aki és drága papagájunk Pityu, aki igazából egy tojó. ^^; Történt ugyanis, hogy őt édesanyám egyik munkatársától vettük meg, aki nem tudta megállapítani a nemét, így elnevezte Pityunak. Próbáltuk átkeresztelni, de nem hallgat semmi más névre, csak erre, így behódoltunk neki. ^^;
Egyébként szeretjük nagyon, ő lett volna szegény megboldogult hímünk Csőrös párja, de már nem élhette meg a találkozást. Csőrösünk egy antiszoc méregzsák volt, ezért azt gondoltuk, hogyha kap maga mellé egy párt megenyhül. De néhány hónapja teljesen váratlanul elhalálozott, ami engem nagyon megviselt. Pityu kicsit kárpótol érte, nem mellesleg olyan rumlis csaj, hogy az hihetetlen. Naponta pórszívózni kellene utána, olyan kupit csinál a ketrece köré. Sajnos Akitól tart egy kicsit, így csak rácsokon keresztül érintkezhetnek.

Kép
Kép
Itthon: Akira (CH LJ Mars), Hikari (Dikadoll Maria), Chenz (DollLeaves Sleeping Jax), Kousuke (Resinsoul Song)
Deviantart
Egy perc
Michiyo

HozzászólásSzerző: Freyja » 2010.10.04. 16:44

Kép

Miután bontottam a családi idillt és szépen elpakoltam mindenkit, szerettem volna még pár képet Freyjáról és Adamről, de Kirara úgy döntött ami jó a babóknak, az neki is tökéletesen megfelel, így mire visszaértem a helyszínre, ő már elfoglalta a terepet és békésen úgy tett, mintha aludna.
Freyja

HozzászólásSzerző: zakuro » 2011.01.29. 16:22

Ma reggel kimentünk fotózni mert esznéletlenül szép fények voltak :D Ez volt az első ilyen kinti nagyobb footózás így a tél folyamán.... És hát a munka közben persze jöttek a kiváncsiskodók ^>^ Ő Kira az én kis jegesmacim :3 A háttérben (homályosan) Hédi... ő nem jött így oda xD Nos akkor a kép :love: <3
Kép
*Web* *Da* *Youtube*
+Angelus+Kanena+Panama

Vissza: Témafotó