[Témafotó] Kritikák, vélemények a témafotókról

Re: [Témafotó] Kritikák, vélemények a témafotókról

HozzászólásSzerző: Szikra » 2010.07.01. 12:23

A júliusi ötlet zseniális. :O
Asher és Ion párbeszéde meg... XD
A lepke akkor sem siet, ha üldözik.
Szikra

HozzászólásSzerző: Smaug » 2010.07.01. 13:49

Jaj, nekem van egy kérdésem a Júliusihoz!

Egyrészt 600%, hogy le fogok maradni a határidőről, de mondjuk ez annyira nem izgat, végülis nyitottak a témák^^

A másik viszont, hogy megvan a tökéletes történet amit feltennék, de egy fotósztoriból volna két kép (a majdnem első és a kb utolsó). Feltehetem ide a két képet, ha közben felteszem - a galériába - a fotósztorit, vagy inkább ne? (hiszen így végülis ha valakinek ingere volna lenyomozni, minimális energiabefektetéssel láthatná hogy mit képzeltem én történetnek, bár az ide felrakott két kép sok más értelmezést is magában foglalhatna....)

Hm, röviden asszem az érdekelne, hogy direkt a témafotó kihívásre kell-e hogy készüljön a kép, vagy lehet "újrahasznosítás" is?
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: Shinken » 2010.07.01. 13:53

Kyaaa az AsherxIon párostól behalok :fan:
És a párbeszéd... :L ( süt rólam az értelem x'D) És... kár, hogy az utána történeő dolgokat nem tudhatjuk meg... ^///^
"Is there anyone I could call?" No and thank you, please Madam. I ain’t lost, just wandering...

{[Migidoll Ryu]アイチレ イジ Reiji! <3}
Shinken

HozzászólásSzerző: Island » 2010.07.01. 15:05

Shiroi: A párbeszéd abszolút hiteltelen, csak a témafotó kedvéért adtam a szájukba. Ashernek nem nagyon van szüksége csajozós/pasizós dumára, bár ez nem igazán az ő érdeme, hanem inkább a SOOM-é, amiért ilyen szemeket csinált a Sabikoknak. ^///^

Szikra: Szerintem is zseniális, de mint írtam, loptam, úgyhogy nem aratom le a babérokat. ^///^

Smaug: Szerintem mindegy mikor készítetted a képeket, de én azt mondanám, a fotósztorit egészben azután tedd fel, ha már "lecsengett" a találgatás a témafotónál. Hagyjuk a jónépet kedvére találgatni! Szerintem így érdekesebb, és a fotósztori utána is üt - és legalább bemutatja, mi a "megoldás" a történetre. De ez csak az én személyes interpretációm, nem kell hozzá feltétlenül igazodni.

Shinken: Mindenkinek a fantáziájára bízzuk. :P Hadd szárnyaljon szabadon. Nem akarnánk mindenféle képi illusztrációkkal lekorlátozni. :D
Itthon: Ichiru (LUTS SDF Howl), Asha (LUTS SDF Jude), Naya (LUTS 2009 Summery), Asher (Soom MA Sabik), Winter (Spiritdoll Insane)
Ametisztgyöngyök

Flickr
Island

HozzászólásSzerző: Shinku » 2010.07.01. 19:06

Jaj a "Kő kólás" téma -> :fan: :fan: Ion meg Asher nagyon jók együtt, Kris képén meg egyenesen elorrvéreztem. :love: :L :fan:
Itthon: Alvin (AR - Cien) ● Letuchaia (CD - Vampire Beau) ● Wayne (SD - Shaun) ● Illinois (MNF Chloe) ● Lulu (MNF Ante) ● Ren (MNF Elf Shiwoo) ● Caro (MNF Miyu fej)
▪ ▪ ▪ Blog
Shinku

HozzászólásSzerző: Amaterasu » 2010.07.01. 20:57

Jó ez a téma nagyon! :D
Island, a srácaitok... :love:
És Kris... :fan: Krishez annyit még hozzáfűznék, hogy már eleve nagy fangörlje voltam, de amikor élőben láttam, már csak vinnyogni tudtam a gyönyörűségtől. (Igen, én voltam az... ^^; )
BenőHaru-sanMikotoLelleLoránd
Kép
Amaterasu

HozzászólásSzerző: Reisuto » 2010.07.03. 20:20

IMÁDOM ezt a témafelvetést, csatlakozom az előttem szólokhoz. :love:
Reisuto

HozzászólásSzerző: NiuKy+ » 2010.07.04. 14:15

LOL KALA :lol:
Gilbert és a saját felelősségre használható kólagép *röhög*
Kép

Amy . Terra . David . Vera . Ean . Berni . Ren . Zoi . Sigalit . Bertrand . Damian . Masato .
tervben: Fion
NiuKy+

HozzászólásSzerző: so-fiii » 2010.07.04. 14:19

-Hmm, lány létedre, egész jó fej vagy. Ha megígéred, hogy nem csipogsz egész nap a fülembe, talán nem húzgálom meg minden szünetben a hajad.

hihi Kala :D

hangozhatna am így is: "Ha megígéred, hogy nem csipogsz egész nap a fülembe, talán meghúzgálom majd a hajad szünetben"
Beni nagyon cukor*-*
so-fiii

HozzászólásSzerző: Kala » 2010.07.04. 17:40

Asher és Ion párbeszédén egyenesen fetrengtem. Kriss heveny orrvérzést keltett bennem. :)
Reisuto: Határozottan jól áll a srácodnak a rózsaszín. :)
Niu: Igeen. Nem hagyhattam ki. :)
So-fiii. Milyen igaaz, na majd legközelebb. :)
Lucius,Gilbert,Norio,Esca,Verran,Nube,Taen,Iku,Cho,Sophia
Kala

ElőzőKövetkező

Vissza: Témafotó