[Témafotó] Kritikák, vélemények a témafotókról

Re: [Témafotó] Kritikák, vélemények a témafotókról

HozzászólásSzerző: Szikra » 2010.09.08. 14:46

Ó, Smaug, annyira szeretem a vadászgörényeket! Olyan jó látni egyet, akkor is, ha csak képen, de ah, mindent szeretek a görényeken! :spark Peyton meg a kis göri, hát, együtt tök aranyosak. És cipőben :D
A lepke akkor sem siet, ha üldözik.
Szikra

HozzászólásSzerző: Island » 2010.09.23. 17:42

Miyo, az a nyuszkó! Édes istenem, belemászok a képernyőbe!!! *fanatic bunny lover* OMG!!!
Nagyon helyesek Yuyával! :love:
Itthon: Ichiru (LUTS SDF Howl), Asha (LUTS SDF Jude), Naya (LUTS 2009 Summery), Asher (Soom MA Sabik), Winter (Spiritdoll Insane)
Ametisztgyöngyök

Flickr
Island

HozzászólásSzerző: Miyo » 2010.09.25. 13:28

Nyaa örülök, hogy tetszik :fan: Olyan cukik voltak, Jin imád a kamerának pózolni és jól megvolt Yuyával. :D
Itthon...
~Yuya~(LUTS KDF Bory) ~Momoka (Dikadoll Bobby)~
Miyo

HozzászólásSzerző: libachan » 2010.09.30. 14:31

Alfa és Omega vélemény -> Island - Asher jött, látott, győzött >:D Mint a Rómába érkező Julius Caesar. (Bár lehet görög feelinget szerettetek volna nekik adni, de nekem a most a római rabszolga style jött le)
Nomeg - "A kocka (?) el van vetve" kicsit másképp *lol bocsánat ^^; * Ionra, legyetek szívesek mindig ennyi ruhamennyiséget tenni, vétek ruháztatni :lol:
Nekem teljesen lejön egy sztori, és méghozzá egy nagyon összefüggő :P Köszönöm nektek ezt a pár kellemes pervséggel teli perceket~ <3
Kép
libachan

HozzászólásSzerző: Szikra » 2010.09.30. 20:07

Island: Asher, a szép nemes, alig vetette szemét a fiatal Ionra, családjának új szolgálójára, már tudta, hogy fiatal és érintetlen testét neki illetnie, szeretnie, birtokolnia kell. És Ion nem húzódzkodott, mikor gyengéd pillantások, és könnyű érintések járták szolgálatának jutalmául, és többre becsülte őket, mint pénzben kapott fizetségét. Könnyű szerelem éledt közöttük, bár senki nem tudta, mikor, hol és hogyan találkoztak, és mi mindent kapott Ion fizetségül, olyan dolgokért, melyekért öröm volt fáradni. De tudnia kellett volna, hogy a fiúszerelmek az ifjúság részei, s mint olyan, múlandó, de örök emlék. Így tört meg szíve örökre, mikor látta urát a hitvesi ágyban, életét egy ragyogó szépségú és eszű nőhöz kötve, s többé ritkán kapott oly vágyott érintéseket szolgai voltáért.
(Jujj, ez egy hosszú nap után kicsit túlzottan fellelkesített. Régen foglalkoztam már fiúszerelmes mítoszokkal, és úgy hiányoznak, és fáradt vagyok, ezt hozza ki belőlem. Kirasanén még gondolkozom, bár pár kósza ötletem már felmerült.)
A lepke akkor sem siet, ha üldözik.
Szikra

HozzászólásSzerző: Yizzy » 2010.10.08. 08:45

Michiyo, Pityu olyan édes! :fan: :love: Látszik rajta, hogy megszeppenve érzi magát a mini-óriás jelenlététől. :lol: De azért nem húzódik el nagyon.

Imádom a hullámos papagájokat. Régen nekem is volt kettő.
Itthon: Rebecca (DM Ha Yarn Cho)
LJ
Yizzy

HozzászólásSzerző: Michiyo » 2010.10.10. 13:39

Yizzy: köszönöm Pityu nevében is. Nagyon szeretjük mi is kollektíve, bár sajnálom, hogy Csőrös nem élhette meg a találkozást. Hozzá képest kisbárány a lányzó, Csőrös egyszerűen idegenkedett mindenkitől, 3 évig volt velünk, de soha nem volt képes megszokni a családot. Teljesen mindegy, hogy a homokot cseréltem a ketrecébe, inni vagy enni adtam neki, mindig úgy félt tőlem, mintha egy húsvágó bárdot lóbáltam volna, papagáj leves készítése céljából. A játékait ki nem állhatta, egyedül a tükröt tűrte meg maga körül. Viszont nagyon szerette Miyano Mamoru hangját. Ahányszor Mamo chan megszólalt, Csőrös majd kiugrott a bőréből örömében és folyton "beszélgetett" vele. :D
Kép
Itthon: Akira (CH LJ Mars), Hikari (Dikadoll Maria), Chenz (DollLeaves Sleeping Jax), Kousuke (Resinsoul Song)
Deviantart
Egy perc
Michiyo

HozzászólásSzerző: Amaterasu » 2010.10.10. 14:08

Michiyo írta:Viszont nagyon szerette Miyano Mamoru hangját. Ahányszor Mamo chan megszólalt, Csőrös majd kiugrott a bőréből örömében és folyton "beszélgetett" vele. :D

Ez kész... :lol: Mondjuk abszolút meg tudom érteni. :blush2:
BenőHaru-sanMikotoLelleLoránd
Kép
Amaterasu

HozzászólásSzerző: Amaterasu » 2010.11.02. 00:46

Ó, jaj, Island, megtaláltad a gyenge pontomat: Mr. Darcy~~~! :fan: :fan: :fan: Meg Mr. Darcy vizes inge... :L
De hol csináltátok a képet? Esküszöm, olyan, mintha a pemberley-i kastély előtt lenne! :D
BenőHaru-sanMikotoLelleLoránd
Kép
Amaterasu

HozzászólásSzerző: Island » 2010.11.02. 13:27

Amaterasu írta:De hol csináltátok a képet? Esküszöm, olyan, mintha a pemberley-i kastély előtt lenne! :D

A martonvásári Brunszvik-kastély parkjában.
Az ominózus jelenet teljes remake-je itt tekinthető meg: http://bjd-tristan.livejournal.com/52376.html

Darcy ezzel a jelenettel beírta magát a történelembe. Azóta kultusz tárgya a fickó nálam.
Itthon: Ichiru (LUTS SDF Howl), Asha (LUTS SDF Jude), Naya (LUTS 2009 Summery), Asher (Soom MA Sabik), Winter (Spiritdoll Insane)
Ametisztgyöngyök

Flickr
Island

ElőzőKövetkező

Vissza: Témafotó