Csipkerózsika kastélya [LUTS Senior Delf Howl x 2]

Leginspirálóbb képeink

Re: Csipkerózsika kastélya [LUTS Senior Delf Howl x 2]

HozzászólásSzerző: Moon » 2009.11.10. 16:11

Ez az egy szó jutott eszembe rögvest, ahogy sorban végighaladtam a sorozaton: gyönyörű...
A kastély, a srácok, a hangulat, a téma...
...és tudjátok mit? Lehet, hogy ünneprontó vagyok, de...
...nem hiányzik innen a csipkerózsika. :D Ez így jó, ahogy van. A két fiú és a lebegtetett történetvég egyben - háttt.... nagyon-nagyon gondolatébresztő! :D
No Csipkerózsika! (max valami gothic lolita...) :D
*előtört belőle a lázadó punk*
Kép
Itthon: Amathea (Amy) - DIM Bellosse - Berry - Customhouse Bisou Ai Lilly
Tervben: Red - DollZone Wilka
Moon

HozzászólásSzerző: Reisuto » 2009.11.10. 17:10

*eldobta az agyát, huss, csak szállt a régüres térben! sajnos a szavai is elmentek vele, hát egy néma, cirádás hajbókolással, kalapjának megforgatásával, szájának földre esésével fejezte ki döbbenetét és csodálatát* azt hiszem, ez az, amit úgy hívnak, hogy "a szépség végső diadala"
Reisuto

HozzászólásSzerző: Szikra » 2009.11.10. 20:48

Ahhhhh... Gyönyörű. Tényleg meseszerű. A srácok, és a kastély is. (A kastély még mindig. Ha eljutok oda, hogy tanárnő az orrom alá nyomja a lapot, hogy készítsek kép alapján lavírozott tollrajzot, majd kölcsönözhetek tőletek képet? Tudom, egyszer már megtettem, és azt se fejeztem be... >.> )

A képaláírásokról meg... Hát, Island, még mindig imádom az írásaid. XD A vén csajról meg eszembe jutott, hogy van egy (még) befejezetlen ficem a srácokról, amit Rapunzel és a hálóingetek ihletett, remélem nem bánjátok.
"Hölgynek? Ichirut meglehetősen bosszantotta ez a megszólítás, akkor is, ha szépsége valóban olyan ragyogó volt, hogy talán még a királylányét is felülmúlta, akihez a boszorka akarta adni! Kár, hogy az az ostoba lány megszúrta magát egy mérgezett orsóval."
A lepke akkor sem siet, ha üldözik.
Szikra

HozzászólásSzerző: tunderlany » 2009.11.10. 22:35

áááá..... :O imádom a fiúkat, mintha ichiru kicsit vadabbra vette volna a figurát, a tekintete is megváltozott. :D ide el kell majd mennünk fotótúrára... ugye elmegyünk... légyszi.. :D (najó, abbahagyom a nyafogást. XD)
Itthon: Sathin (BBB Ophelia) & Piano (CH Angi Ai Hani) & Cashmere buksija (Angelheim Zena)
tunderlany

HozzászólásSzerző: Asami » 2009.11.10. 22:43

Gyönnnyörűűű! Nagyon szép helyet választottatok :O
Amikor a mesebeli környezetben hirtelen megjelent Ichiru azzal a szöveggel, hogy ő most jön, és majd jól megkeresi a csontvázzá vált némbert xD jót röhögtem xD Nagyon vagány a srác! De Tris is hozta a formáját :) Imádom őket együtt! ^///^ Még ilyet! (és hess vissza a várba, kíváncsi vagyok, mit találtak xD)
Itthon: Maya /Soom- Syen/ ... "Csibe" Aiwë /Soom-Yrie/ ... Nathan /Migidoll Ryu/... Nikolaj 1+1 /DS Saint/ ...Dorian/Migidoll V.Ell/ ... "Sasha" /Elfdoll Vivien/
Asami

HozzászólásSzerző: Aremolana » 2009.11.11. 11:55

Nagyon hangulatosak lettek a képek, nekem az a kedvencem amikor a két fiú ül abban a kör alakú bemélyedésben! A ruhák nagyon tetszenek, nagyon jól állnak a fiúknak. Tegnap anyumnak mutattam képeket dollokról, hogy szoktassam a második babához, és megmutattam neki a Bécsben készült képeket :D Anyám ilyet szól: de édesek, olyan mint a papa a mama és a kisgyerek. Nézek : Dehát anyu, ők mindketten fiúk.... Anyám: jaa bocsi :D szegény Ichiru T_T
Szóval mindent egybevetve, csodálatosak lettek ezek a képek is! :)
Itthon: Jake, Eszter, Valancy, Sungmin,Valentine, Hien, Scarlet
Aremolana

HozzászólásSzerző: cinnacinna25 » 2009.11.11. 12:01

Hát ezt nagyon odatettétek ezt a fotósorozatot! A legjobb a párás ablakos rész, az tetszik a legjobban. Mint valami filmjelenet, totál beleéltem magam! :D :fan:
Itthon:
Morigan: Bobobie Sprite [color=#0040BF]Miya: Minifee Shushu
cinnacinna25

HozzászólásSzerző: Miena Yuki » 2009.11.11. 18:51

Nagyon jól néznek ki a fiúk, az a kastély...
Ha Csipkerózsikát nem is, de folytatást bármikor. :D
Miena Yuki

HozzászólásSzerző: Island » 2009.11.13. 11:03

Miena Yuki: Folytatás lesz, és reméljük, Csipkerózsika is.

Cinna: Köszönjük. Nekem is nagy kedvenceim az ablakon át fotózott képek. Imádom az ilyen beállításokat, de nagyon ritkán van alkalom rá. Ritka az olyan együttállás, hogy van ablak, amihez belülről és kívülről is hozzá lehet férni, van eső vagy pára, van fény (méghozzá a megfelelő szögből, hogy ne az én tükörképem legyen a főtéma), és még a babák is épp ott vannak.

Aremolana: Köszönjük. Az anime/manga szereplők és a babák egész más látásmódot igényelnek. Idő, mire az ember egyértelműen el tudja határolni a nemeket. :lol:

Asami: Köszönjük neked, és biztos, hogy megyünk még oda. Azt még nem tudom, mit találtak, mert fejben még csak idáig jutottam a történettel, de meglátjuk. Csak aközben lett sztori belőle, amikor a képeket pakolgattam be sorban a fórumba.

Apropó...

Smaug: Köszi, hogy áttetted ide a fotósztorikba. :fan: Nem fotósztorinak indult, és csak akkor döbbentem rá, hogy "úristen, ez végül fotósztori lett", amikor már elküldtem. ^///^

Tündérlány: Mi is készülünk visszatérni a helyszínre, de nem kell ám ránk várni, nyugodtan szerveződjetek.

Szikra: Nyugodtan kölcsönözhetsz. ;) Örülök, hogy tetszett a sztori, amit mellé kanyarítottam, de ilyen ihlettel, amilyet ez a hely ad, nem nehéz. Kéretik befejezni a ficet! El akarom olvasni!

Reisuto: "a szépség végső diadala" Ez a hely valóban az.

Moon: Nekem azért kellene bele egy Csipkerózsika. Ez a kastély egyszerűen üvölt érte.

Etela: Köszönjük. ^///^
Itthon: Ichiru (LUTS SDF Howl), Asha (LUTS SDF Jude), Naya (LUTS 2009 Summery), Asher (Soom MA Sabik), Winter (Spiritdoll Insane)
Ametisztgyöngyök

Flickr
Island

HozzászólásSzerző: Ayase » 2009.11.15. 21:23

Minél több képet látok a fiúkról, annál jobban szeretném személyesen is megismeri a srácokat. ^///^ Remélem egyszer majd lesz rá alkalom.

Nagyon jók a szerkók, a fotók, a helyszín, az ötlet, a sztori és úgy all! :love:

Köszönet ezért a sorozatért!
~ Omi [C.D. Om] ♥ Yuuya [NinoDoll Woo.U] ♥ Susumu [DL Anona] ♥ Akio [MD Ryu] ♥ Shinya [SD SL Ize] ♥ Liam [Soom MA Sabik elf]
Ayase

ElőzőKövetkező

Vissza: Galéria Plusz