Ruhamárkák, amik megfogják a babát - és amik nem

Ide tessék írni a "hol kapható" és a "hogyan fizetek?" kérdéseket

Re: Ruhamárkák, amik megfogják a babát - és amik nem

HozzászólásSzerző: Smaug » 2010.02.18. 22:23

Sajnos nem lehet előre tudni - a kezedet nem fogja megfogni :( Sőt a babádat sem rögtön, hanem csak miután volt ideje nekisúrlódni az ízületeinek, kiálló részeinek.

Amit tenni lehet, hogy a ruhát kimosod, előre beáztatod ecetes vízbe, mert az ki szokta szívni a maradék színt, ami fogna. De néha ez sem jön be...parókát nem lehet kimosni, ezért nála csak marad az ecetes áztatás.

Mondjuk pl egy fogós paróka még nem a világ vége - úgyis ott fogja meg, ahol a haja van, tehát nem látszik, hacsak nem akarod kopaszon hurcolászni....de azért jobb megelőzni, mondjuk egy szilikonsapi (Luts), vagy egy Volks-nál kapható menő fehér anyagsapi használatával :)
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: Amy » 2010.02.19. 19:00

De jó, köszi Nona a bíztató infót :)
Amy

HozzászólásSzerző: NiuKy+ » 2010.02.19. 21:31

Hát az a helyzet hogy amivel érkezett ugye ki volt bélelve valami fehér selyempapír szerűséggel. És mikor leszedtem róla a parókát a selyempapíron ilyen olajos foltok voltak O_O
nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget "biztos eleve koszos volt a papír" de utána rájöttem hogy kellett volna ^^"
A headcapja ami nem volt le msczve csupa csupa folt.
tényleg olyan mintha kis étolaj pöttyök lennének a selyempapíron... ez mitől lehet? köze lehet ahhoz hogy az IH szilikont rak a választékra és abból jön valami? vagy a weft ragarszó ereszt? (láttam már olyat, nagyon gyilkos...) de az meg nem lenne olajos.
valami ötlet?
Kép

Amy . Terra . David . Vera . Ean . Berni . Ren . Zoi . Sigalit . Bertrand . Damian . Masato .
tervben: Fion
NiuKy+

HozzászólásSzerző: Mirtusz » 2010.02.21. 16:16

Lilika haja kicsit (lehelletnyit) megfogta a fejtetejét. A szőke. A barna ártalmatlan volt.
(Iplehouse-os hajak.)
Kép
Don't forget who's always our guide
It is the child in us.
Mirtusz

HozzászólásSzerző: Fujimiya Aya » 2010.02.27. 17:42

Nagyon elkeserített, amiket írtatok. :( Valahogy úgy gondolkodtam, hogy ha egy cégen belül egy ruhatípus nem fogott, akkor a többi sem fog. De ezek alapján sajnos azokban a cégekben sem bízhatunk, ahonnan már korábban vásároltunk és nem volt semmi gond...

So-fiii, nagyon sajnálom, hogy az alsógatya így fogott. A srácoknak fekete, fekete-fehér csíkos és persze fehér boxerük is van a Dollmore-tól, a feketékből kétfélét is vettünk (az egyik vékony naci alatt sem látszik át) és egyik srácot se fogta meg egyik sem. Ezek szerint még gatya és gatya között is van különbség...

Smaug, a LUTS koptatott farmeretek fogásán is kibuktam. A srácok egy világoskék koptatottat és egy sötétkéket kaptak, és egyik se fogott még mosás előtt sem. Ezek szerint a jó öreg LUTS-ban sem lehet megbízni... Valószínűleg különféle beszállítóktól szerzik be a cuccot, nem ugyanazoktól. Basszus... >.<*
Itthon: Tristan & Ichiru (LUTS SDF Howl x 2, Asher (SOOM MA Sabik), Ion (LUTS 2009 Wintery), Lenhardt (LLT Roderich), Asha Night (LUTS SDF Jude fej), Naya (LUTS 2009 Summery fej)
Ametisztgyöngyök

Kép
Fujimiya Aya

HozzászólásSzerző: Smaug » 2010.02.27. 18:33

Hehe, pedig nekem a Dollmore farmer után az a legfogósabb nacim :lol:

De az enyém egy harmadik fajta Lutstól (a ti világoskéketek sötétkék változata): http://www.eluts.com/frontstore/Item/it ... og_num=130

Egyébként az az elméletem (a világoskék kopott farzsebe felett kibukkanó sötétkék csíkból következtetve), hogy a világoskék és az enyém ugyanaz az anyag, csak a világosabbik már annyira ki van fakítva, hogy nem fog ^///^
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: Miena Yuki » 2010.05.06. 11:19

Crobi előre közölte, hogy bizony a két új farmerjük, a kék meg a szürke, fog.

OF1010GR (washing jean gray)
OF1010NV (washing jean navy)
*You have to avoid putting these Washing jeans on your doll for a long time as the color may run and coloring your doll's skin.
Miena Yuki

HozzászólásSzerző: Smaug » 2010.05.06. 14:11

Ah, ez csak standard szöveg...attól még nem biztos hogy valóban fog. Csak védik magukat a reklamációkkal szemben.

Lutsnál pl. még a fehér ruhákhoz is ki van írva, hogy megfoghatják a babát... @_@
Kép
Smaug

HozzászólásSzerző: Miena Yuki » 2010.05.06. 16:00

Hát azért a nadrágból inkább kinézem, mint a fehér ingből. :D
Miena Yuki

HozzászólásSzerző: Smaug » 2010.08.02. 15:55

Újabb fogós kérdés:

Iplehouse IHW_M024 paróka fekete (#1B) színben - hőálló változat. Jó iedig nem volt semmi gond vele, de most mikor huzamosabb hordás után levettem Buckról, látni, hogy körben nagyon szépen megfogta a fejét (de a fejtetőn semmi nyom). Sem radír, sem melamin tömb meg sem moccantotta, és mivel arcfestett, ezért durvább módszerekhez nem fogok folyamodni.

Szerencsére a paróka alatt úgysem látszik^^ Van egy másik hajam is ugyanebből a színből, majd figyelem, hogy az is fog-e ;)
Kép
Smaug

ElőzőKövetkező

Vissza: Vásárlás és szállítás