Harry Potter társalgó ^^

Ami már végképp sehova se illik

Harry Potter társalgó ^^

HozzászólásSzerző: Smiley » 2011.01.09. 20:04

*Smileynemtudtémacímetadni* Noss... vettem a bátorságot, és nyitottam egy témát a varázslótanonc kalandja rajongóinak, mert láttam, hogy nem kevesen vagyunk (meg hogy ne spammoljam tele az OFF-topicot az idióta fangirlkedéseimmel XD) :D Azt hiszem, ide bármi jöhet, ami HP~ (legyen az általános vagy elvetemült :lol: ) Szóóvvaaal, elő a varázspálcákkal, idézzük meg a sötét jegyeet~ Morsmodre! /Elnézést sz értelmetlen címért meg bevezetőszövegért, de én nem vagyok jó fogalmazó... legközelebb igénybe veszem Ayame-chan segítségét ^^; /
•●•♥•●•

Kezdetnek:
Boldog Szülinapot Piton professzor! ^3^
1960.január 9. - megtanultam :P - Voldiét is :D)

Kép
Éljen a rajzóra XD ez a feladat-képeslapom egyik fele :D (mellesleg az angolkönyvem is tele van Piton-chibikkel... unatkozok, na :D )
Kép
May I suggest that you consider moving to a hotel closer to the sea? Or preferably in it. Kép
Smiley

Re: Harry Potter társalgó ^^

HozzászólásSzerző: Hachiko » 2011.01.10. 16:28

*visit-mert visszatért a hangja- és örömtáncot jár*
Smilye drágá,hogy én mennyire szeretlek tégedet! :love: E tetted örökké megváltoztatta nyomorult életem hátralevő részét! ^3^ És éljen Piton Professzor!Késve is boldog szülinapot a kedvenc bájitaltan tanáromnak :spark
...Kérlek, mondd, hogy ez csak egy rémes álom!
Megtört hangommal újra és újra kiáltottam...
Hachiko

HozzászólásSzerző: Smiley » 2011.01.13. 17:14

^///^ éljen, hogy csináltam valami hasznosat is :D
Áhhh... minden irodalomórán szerencsétlen tanárom idegeire megyek, mikor megkérdezi ki-mit olvasott, nekem mindig van válaszoom - HP-t! Ő pedig mondja, hogy ezt már említettem - erre én: de már megint :lol: meg... most kell majd írni ilyen szereplőjellemzést, és én nem az Antigonéból fogok választani az tuti :D hanemm háátőőő... PITON PROFESSZORT! Ő róla nagyon képbe vagyok ^3^
/értelmes komment by Smiley rulz ^^; /
Kép
May I suggest that you consider moving to a hotel closer to the sea? Or preferably in it. Kép
Smiley

HozzászólásSzerző: Ayame-chan » 2011.01.13. 19:25

Nagyon szeressük Piton professzort!Meg Lucius bácsit meg...őt..meg őt is...meg..na jó még van pár :D
de awww olyan soká lesz a HP 7 második része :( remélem az is jó lesz :)
ésésés /spoiler/Amikor Piton prof. meghal én tutira elbőgöm magam /spoiler/ :T_T:
Itthon:
~♥~ Kiyoko (CH Rena) ~♥~ Rin (IS Calos) ~♥~ Calisto (B&G Rin buksi) ~♥~
Tervben: test Calistonak, Mylene, Lau-kun
Ayame-chan

HozzászólásSzerző: Hachiko » 2011.01.15. 14:55

*erősen bólogat* Úgyigaz Ayame-chan,akkor énis bedom a derekam :T_T: én a könyvet olvasva is sirtam,hátmég ha elém rakják...úrég...
...Kérlek, mondd, hogy ez csak egy rémes álom!
Megtört hangommal újra és újra kiáltottam...
Hachiko

HozzászólásSzerző: Smiley » 2011.01.15. 18:12

Csaatlakozom a siratócsapathoz - remélem szépen, igényeseen csinálták/csinálják meg, és SEMMIT se hagynak ki az emlékekből, mert az még az én kedvenc és egyben legszomorúbb jelenetem :spark
(és! amelyik idióta kretén röhögni mer - mert voltak akik Dumbledore halálát is felettéb humorosnak találták,szóval Dobbyén nem is csodálkoztunk >:( - azokat én/vagyis Ayame-channal közösen mi/ EVÁLASZTOM A FEJÉT A NYAKÁTÓL VAGY MINDENKÉPP FÁJDALMASAN ÖLÖM MEG ŐKET >.<* >okés őrjöngés vége XD)
Kép
Smiley

HozzászólásSzerző: RiRin » 2011.01.15. 18:28

*RiRin csendesen besunnyog és halkan megjegyzi, hogy ő egészen biztosan meg is gyászolja majd Perselust :T_T:*
Amúgy ha már a jelentről van szó, egy stábtag nyilatkozta, hogy mindenki könnyezett mikor leforgatták a jelenetet. Alan olyan jól játszott, mondjuk ezen nem is csodálkozom. Én is remélem, hogy semmit sem hagynak ki belőle, mert a DH-ból a Herceg meséje a kedvencem. Ha már az első részben kemény 5 perce volt Pitonnak, a másodikba ennél jóval többet szeretnék. :P
Itthon:
Leili (Leilani) - SOOM-GLOT -
Jin (Jae-Jin) - Migidoll Miho -
Rian/Kieran - LLdT Roderich -
RiRin

HozzászólásSzerző: karasu » 2011.01.15. 18:44

Oh, ne is mondjátok. Mióta tudom, mi lesz vele, azóta rettegek az utolsó résztől, hisz a könyvben is megsirattam, hátha még a képembe is vágják. Soha nem haragudtam még annyira Rowlingra, mint akkor és ezért azóta is... Perselus nem ezt érdemelte. >:(
Kép
Lilica ♥ Luka ♥ Jack "Frost" Hunter ♥ Dyfan ♥ Jean-Claude ♥
Nathaniel Graison ♥ Hollyn Plantae ♥ Mika ♥ Ritsu ♥ Jin ♥ Karasu
karasu

HozzászólásSzerző: Sugjokuchi » 2011.01.15. 22:29

Uhh, csak én nem szerettem Pitont? :blush2:
Nekem a kedvencem Sirius. ^///^

Gyűjtésben: Luts KDF Aru ~ Lilianne Felicia Mimir
No way to Heaven
Sugjokuchi

HozzászólásSzerző: Smiley » 2011.01.28. 19:29

Sugjokuchi: Akkor én ezennel ünnepélyesen nem fejezlek le :P
----
Más: Újjabban ezt a hírt láttam a neonon (meg máshol is) hogy változtatnak Piton (R.I.P. :T_T: ) halálának helyszínén, mert a szellemszállás nem elég 'drámai'... A csónakház sokkal drámaibb? De most könyörgöm... >.> ha el merik rontaniiii.... *GyilkosSmiley-Üzemmód*
(KICSITNAGYONOFF: megnéztük Ayame-chanommal a Sweeney Todd-ot - halálfaló-felvonulás XD -csak hogy felkészüljünk a... a tragédiára :T_T:)
Kép
Smiley

Következő

Vissza: OFF a négyzeten