Egyéb babák (pullip, obitsu, momoko, barbie, porcelán stb.)

Ami már végképp sehova se illik

Egyéb babák (pullip, obitsu, momoko, barbie, porcelán stb.)

HozzászólásSzerző: Shinku » 2011.02.22. 16:04

Remélem nembaj, hogy nyitottam egy ilyen témát.

Engem mostanában (mondjuk mióta az eszemet tudom, azóta oda vagyok a babákért ^^; ) nagyon elkezdtek érdekelni a BJD-ken kívül más babák is. ^^ Most halálosan szerelmes vagyok a momoko-kba, de mozgatják a fantáziám a pullipok és blythe-ok is. :love:
Van itthon egy tucat Bratz babám, de velük már nem nagyon foglalkozom, bár ki tudja lehet, hogy előveszem őket újra. :lol: A 3 db porcelánbabámtól meg még anno megváltam, de már bánom. :urjoke

Nektek milyen egyéb babáitok vannak otthon? Milyen babákért rajongtok még a BJD-ken kívül? Ide jöhet bármi velük kapcsolatos kép stb.
Itthon: Alvin (AR - Cien) ● Letuchaia (CD - Vampire Beau) ● Wayne (SD - Shaun) ● Illinois (MNF Chloe) ● Lulu (MNF Ante) ● Ren (MNF Elf Shiwoo) ● Caro (MNF Miyu fej)
▪ ▪ ▪ Blog
Shinku

Re: Egyéb babák (pullip, obitsu, momoko, barbie, porcelán st

HozzászólásSzerző: moniee » 2011.02.22. 17:27

Ha egyszer kislányom lesz, tuti nem engedek a kezébe venni Barbie babát; ha már kinőtte a mindent megrágok-lenyelek korszakot, inkább egy Momokoval lepném meg. :> Nagyon tetszenek nekem is. Amúgy meg a régi (réééégi) porcelánbabákon mindig megakad a szemem kirakatokban, ócskásoknál, bolhapiacon, de azt hiszem ez csak távolról csodálás. :D Ja és a kedvenceim amiket az ebayen lehet venni és állítólag mindenféle dolog hozzájuk csapódott amiknek nem kellett volna. : D

Amit viszont egyszer tuti veszek, az a Triad Toys akciófigurának nevezett csodaszép formás nőcije :spark a fej igazából tökmindegy, a teste a lényeg, ritkán látok iylen szépet :love:
http://cgi.ebay.com/TRIAD-TOYS-FEMALE-E ... 5ade89e22b

A másik amit tuti beszerzek, az Bayonetta :spark :spark :spark
http://www.figure.fm/post/en/12990/Play ... shoot.html
IMÁDOM EZT A NŐŐŐŐŐŐŐT :fan:
*megpróbálja visszafogni magát*

A Figma figukon még töröm magam, mert sohasem láttam gyönyörűbb ízületmegoldásokat mint náluk és tuti hogy kitűnő stopmotion alapanyagok lennének- de az eddigi összes modell vagy túl sok ruhás ^^; vagy cukianimekislánykinézetű amit inkább hanyagolnék. Egy felnőtt figma testet szeretnék :T_T: (a clear verzió is kislányos testalkatú sajnos >.> bár...nyürr )
Kép
f l i c k r|||m o n i e e . n e t
Itthon: Tatiana (Iplehouse Tatiana), Evolet (moniee Evolet)
Eszter Johanna Blanche Prudence(Napi Epona)
moniee

HozzászólásSzerző: NiuKy+ » 2011.02.22. 18:30

Huu ez egy jó téma ^^

Én nagyon nagyon szeretem a babákat és nem csak a bjd-ket. Vannak Barbie-im és van két kicsike pockom aki ddung babák ^^
Őkek:

Kép

Szóval én egyelőre a ddungokért vagyok megvesződve, mert annyira cukik, hogy már fáj X'D
Kép

Amy . Terra . David . Vera . Ean . Berni . Ren . Zoi . Sigalit . Bertrand . Damian . Masato .
tervben: Fion
NiuKy+

HozzászólásSzerző: Shinku » 2011.02.22. 20:13

Hú ez a Triad Toys-os figura nem semmi! :O :spark És a többi figurájuk is nagyon bejövős! :fan: A ddung babákat pedig nemrég néztem Luts honlapján de ott valahogy nem fogtak meg, viszont Niu a te képed wooow :spark nagyon aranyosak! :spark
Itthon: Alvin (AR - Cien) ● Letuchaia (CD - Vampire Beau) ● Wayne (SD - Shaun) ● Illinois (MNF Chloe) ● Lulu (MNF Ante) ● Ren (MNF Elf Shiwoo) ● Caro (MNF Miyu fej)
▪ ▪ ▪ Blog
Shinku

HozzászólásSzerző: Azumi » 2011.03.08. 18:47

Ezek a Ddungok aranyosak :love:
Nekem 4 porcelánbabám van, még régebbről, de imádom őket ^///^ Ha valakit esetleg érdekelnek, akkor ajánlom figyelmébe az Astorián található Babaklinikát ;)
Ami pedig engem illet, amikor a Fairy Kei-mániámat éltem ki, akkor találtam ezekre a szuper édes, szuper drága anime beütésű babákra, ún. Kiki Dolls-okra :spark
Annyira aranyosak, ahányszor meglátom őket, elbőgöm magam, hogy miért nem vagyok milliomos :T_T: ^^;
Kép
Kép
ハーメルン ~ HAMELN ~
@ egyenlőre aktív pénzgyűjtő életmód. : D
Azumi

HozzászólásSzerző: Smaug » 2011.03.08. 20:29

A Kiki Dolls egyébként tudtommal DoA-n is on topic BJD-nek számít :lol:

Annyira édesek hogy az már fáj! Az áruk meg mégjobban fáj :lol: Viszont Niu, a Ddung picinyeid annyira tüneményesek :spark
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: sirin » 2011.03.08. 22:07

Jaj ennek van valami honlapja ennek az aranyosnak? XD Akarok több vattacukros pónis babát látnii XD
Itthon: Ambrose (DoD Luke) | Eris (Soom Breccia)
http://cascadia.gportal.hu/
Kép
sirin

HozzászólásSzerző: Smaug » 2011.03.08. 22:31

http://kinokojuice.web.fc2.com/

És egy pöttömke 'csak' 1000 dollár :lol: Kettőt kérnék rögtön :P
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: sirin » 2011.03.09. 10:09

Köszönöm Smaug! (100adszorra megkapod: benned nem csalódik az ember :D)
De basszus, az kemény egy ár O_O De miért ennyi? És van aki kiad érte 1000dolcsit csak úgy? O_o
Pedig cserébe nagyon aranyosak :love:
Itthon: Ambrose (DoD Luke) | Eris (Soom Breccia)
http://cascadia.gportal.hu/
Kép
sirin

HozzászólásSzerző: Smaug » 2011.03.10. 17:56

Hát, mindegyik fullset és one-off tudtommal (tehát egy szettből csak egy létezik)...és elég kevés van belőlük úgy általában. Nomeg Japánban székel a művész, ez is megdobja az árakat...

De tény és való, hogy ezek a 23 centis kis cukiságok megközelítőleg annyiba kerülnek, mint egy 65 centis Soom MD :lol:
Kép
Smaug

Következő

Vissza: OFF a négyzeten