Kérdések a vámról, átutalásról, meg mindenről

Ide tessék írni a "hol kapható" és a "hogyan fizetek?" kérdéseket

Re: Kérdések a vámról, átutalásról, meg mindenről

HozzászólásSzerző: Jigoku-chan » 2011.07.08. 10:30

Értem, hát akkor kiscit szekálom még HAppyouse-t, megkérem őket, hogy gift-ként elöljék meg, és számlát még csak véletlenül se rakjanak a dobozomba :lol:
Komolyan, hogy mért nem bírnak valami alacsonyabb árat ráírni >.> Na azért majd próbálkozom még a puhításukkal, meg imádkozom, hogy a drága vámosoknak jó napja legyen, mikor Nina teste akarna átevickélni... :gah:
Nagyon köszönöm a válaszokat, most valamennyire megnyugodtam :) *még mindig izgul de nem kétségbeesett* :D
Itthon: Nina, Igor~
Jigoku-chan

HozzászólásSzerző: Mithril » 2012.04.28. 08:51

Miután bankkártyával kifizettem a layaway első részét (Soomtól rendelek), megnyomtam a "submit" gombot a fizetésnél, és csak annyit írt ki, hogy "running" a "submit" helyett. Ez normális, vagy aggódnom kéne? Mondjuk hétvége van, meg jön május elseje is, úgyhogy sejtettem, hogy nem rögtön fog megérkezni a pénz, de valami megnyugtatóbbat is kiírhatna...
Itthon: Orion (KDF Bory + D.Bory ♂), Zaquarie (SDF Summery '09), Marron (TG Ai/Glati), Alex (KDF Summery '10 ♀), Peppar (WD Strawberry ♂ tan), Mint (TG Sov), RJ (IOS Sezz), Ume (TG Syen), Elliot (DIM Jullis)
blog
Mithril

HozzászólásSzerző: Freyja » 2012.04.28. 09:20

Hétvége ide vagy oda a bankkártyás fizetésnél azonnal le szokta emelni a pénzt. Én is rögtön kapni szoktam az sms-t.
Van internet bankolásra lehetőséged, meg tudod nézni, hogy levette-e a pénzt?
Freyja

HozzászólásSzerző: so-fiii » 2012.04.28. 09:29

milyen böngésződ van, Mithril? én pl Chrome-ot használok és az nem nagyon szokta szeretni ezeket az online fizetési módokat. (konkrétan nem történik semmi, ha a bankkártyával próbálok fizetni, mindig megáll "processing" állapotban) ezért ilyenkor internet explorerre váltok, azzal simán megy a bankkártyás fizetés. lehed nálad is ez lehetett > <
so-fiii

HozzászólásSzerző: Mithril » 2012.04.28. 11:00

Köszi a gyors válaszokat!

Freyja: Igen, ez nekem is eszembe jutott, úgyhogy szerintem még nem vonta le a pénzt.

so-fiii: Most átváltottam Internet Explorerre, most tovább is jutottam, egészen pontosan addig a hibaüzenetig, amit Annanymus is kapott. (Ezt.) Láttam, hogy nem sikerült neki sem megoldani, hanem átváltott paypalre.
Úgyhogy most nem tudom, mit csináljak... Lehet, hogy nekem is paypal lesz belőle. @_@

Szerk.: Meguntam a szórakozást, és csináltam paypal accountot. Úgyhogy vége a mizériának... ^///^
Itthon: Orion (KDF Bory + D.Bory ♂), Zaquarie (SDF Summery '09), Marron (TG Ai/Glati), Alex (KDF Summery '10 ♀), Peppar (WD Strawberry ♂ tan), Mint (TG Sov), RJ (IOS Sezz), Ume (TG Syen), Elliot (DIM Jullis)
blog
Mithril

HozzászólásSzerző: Freyja » 2012.04.28. 18:56

Örülök, hogy rendeződik a helyzet. ^3^

A paypal-al sokkal egyszerűbb soom-nak fizetni, hiába írják, hogy az explorerrel működik a bankkártyás fizetés, a legtöbbször azzal sem sikerül. Ez azért kár, mert bankkártyával valamivel olcsóbb fizetni, mivel középárfolyamon számol, ráadásul a legtöbb bank nem von le ilyenkor kezelési költséget.
Freyja

HozzászólásSzerző: Annanymus » 2012.06.30. 17:53

Lehet, hogy már későn írok, habár nem tudok sokat lendíteni a helyzeten - csak annyit fűznék hozzá a misztikus errorüzenethez, hogy még annakidején kiderült, hogy nem a böngésző, hanem a bank volt a hibás, mert nem támogat valamilyen security programot, amit keleten használnak. De Paypallal minden király :)

Nomeg, ha már erre jártam, hadd kérdezzem meg, hogy DollShenél a 'Face' opcióban a +30-40 dollárért kínált face partok, azok mi a jóéletek, mert nem tudok rájönni. Köszi előre is a helpet :)
¸,ø¤º°`°`°º¤ø,¸¸,ø¤º°`°º¤ø,¸¸,ø¤º°`°º¤ø,¸¸,ø¤º°`°`°º¤ø,¸¸,ø¤º°`°º¤ø,¸¸,ø¤º°`°º¤ø,¸
Kép
Annanymus

HozzászólásSzerző: lilien » 2012.06.30. 18:06

Annanymus írta:Nomeg, ha már erre jártam, hadd kérdezzem meg, hogy DollShenél a 'Face' opcióban a +30-40 dollárért kínált face partok, azok mi a jóéletek, mert nem tudok rájönni. Köszi előre is a helpet :)

Nem hiszem, hogy ez a kérdés ide tartozik, de majd átpakolják a megfelelő helyre... ^^"

Amire te gondolsz, az a faceplate (arctábla), amit megvásárolhatsz a babához. Kiválaszthatod, hogy nyitottszemű fejjel kéred (fej+arctábla megoldással dolgozik Dollshe az új babáknál), és választhatsz hozzá egy másik arctáblát is, mondjuk ha nyitott szeművel kéred, vehetsz hozzá egy alvó arcátblát is, ez a lényege. :]
Kamoku [bory] • Soshi [syen] • Nathaniel [har] • Anzen'na [chrom] • Ageha [dia] • Gärnet [r.vivien] • Ferena [vivien] • Guren [r.ai] • Kae [r.ai] • Shinichirou [r.chrom]
Layaway is my best friend. OTL
lilien
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Annanymus » 2012.06.30. 18:36

Hopsz, elnézést kérek, ha rossz helyre írtam. :blush2:

Nagyon köszönöm lilien! :D
¸,ø¤º°`°`°º¤ø,¸¸,ø¤º°`°º¤ø,¸¸,ø¤º°`°º¤ø,¸¸,ø¤º°`°`°º¤ø,¸¸,ø¤º°`°º¤ø,¸¸,ø¤º°`°º¤ø,¸
Kép
Annanymus

HozzászólásSzerző: NiuKy+ » 2012.09.04. 21:26

Egy kérdés.
Szerintetek balgaság lenne ha felhívnám a vámot, hogy hogy haladnak a csomagommal?

Akiket megkérdeztem, azok szerint vagy ne hívjam fel mert magamra vonom a figyelmüket hogy "vajon miért kell nekem az a csomag" és csak megszivatnak utána, vagy hogy hívjam fel őket mert jogosan vagyok kiakadva azon hogy kifizettem az EMSt hogy gyors és biztonságos útja legyen, ezek meg heteket ülnek a csomagomon.

Igazából nem az izgat hogy most mennyit fizessek vagy fizessek-e meg ilyenek. Én azt a tudatot nem bírom hogy
A: tesznek rá a fejemre és majd x hét múlva észreveszik a csomagom a sarokban.
B: szanaszét cibálják törik zúzzák a csomagot.

szóval most tanácstalan vagyok rájukkérdezzek-e vagy se x___x
Nagyon nagyon nehezen viselem a toszakodást :\
Kép

Amy . Terra . David . Vera . Ean . Berni . Ren . Zoi . Sigalit . Bertrand . Damian . Masato .
tervben: Fion
NiuKy+

ElőzőKövetkező

Vissza: Vásárlás és szállítás