Mágnes eltávolítás?

Útmutatás hogyan fesd ki babádat, hogyan lehet teljesen egyedivé varázsolni vagy csak esztétikusabbá tenni

Mágnes eltávolítás?

HozzászólásSzerző: lilien » 2012.04.02. 23:48

Tudom, hogy általában az szokott lenni a probléma, hogy hogyan ne jöjjön ki a mágnes, de most pont a fordítottjára lenne szükségem~~~ :"D Szóval tippeket szeretnék kérni (akármit most már), hogy hogyan szedjem ki a mágneseket innen:

Kép

Ez egy teenie gem test felső torzója, és szárnyak miatt vannak a hátában mágnesek. Szeretném egy hidrogénes fürdőzésnek alávetni őkelmét, de amíg benne van a mágnes, nem merem, mert hogy fém és nem nagyon férnek össze a hidrogénnel...

Valaki valami ötlet? :"3

/ha van ilyen topic valahol, elnézést kérek és nyugodtan olvasszátok be oda .///. /
Kamoku [bory] • Soshi [syen] • Nathaniel [har] • Anzen'na [chrom] • Ageha [dia] • Gärnet [r.vivien] • Ferena [vivien] • Guren [r.ai] • Kae [r.ai] • Shinichirou [r.chrom]
Layaway is my best friend. OTL
lilien

Re: Mágnes eltávolítás?

HozzászólásSzerző: Chid » 2012.04.03. 18:28

Durva de én bicskával hasogattam ki Zep fejéből anno.
Próbáltad vízbe rakni? Hátha vízbázisú a ragasztó...vagy marad a bicska >:D
Itthon: Alisha (Luts KDF ANI),
Edward (By me ^^)
Zep (Felix Dolls Brownie Zeppelin)
Chid

HozzászólásSzerző: lilien » 2012.04.03. 19:10

Az a baj, hogy semmivel nem férek hozzá kb... :/ De megpróbálom majd beáztatni, hátha elenged, bár ebben kevés esélyt látok. ._."
Kamoku [bory] • Soshi [syen] • Nathaniel [har] • Anzen'na [chrom] • Ageha [dia] • Gärnet [r.vivien] • Ferena [vivien] • Guren [r.ai] • Kae [r.ai] • Shinichirou [r.chrom]
lilien

HozzászólásSzerző: karasu » 2012.04.03. 20:01

Hirtelenjében ezt találtam, de csak egy ötlet: Aero-Bond speciális pillanatragasztó oldószer (debonder)
http://www.zenn.hu/modelsport/product_i ... ts_id=2194 - ez esetleg?
Kép
Lilica ♥ Luka ♥ Jack "Frost" Hunter ♥ Dyfan ♥ Jean-Claude ♥
Nathaniel Graison ♥ Hollyn Plantae ♥ Mika ♥ Ritsu ♥ Jin ♥ Karasu
karasu

HozzászólásSzerző: Smaug » 2012.04.03. 20:57

ÉN nem szedném ki.

Gondolom nem okozna nagy lelki törést, ha a babád belseje, amit senki sem lát, nem fehéredne ki....szóval én befóliáznám a belsejét, esetleg eyeputty-t nyomatnék a mágnesekre és hadd szóljon a fehérítés. Ha egyszer sikerülne is kiszenvedned őket, vissza tuti nem tudnád tenni.

Egyébként melegvizes áztatás, vagy fagyasztóba tétel (hőtágulás megrepeszti a pillanatragit)...ezek szoktak segíteni a pillanatragasztón. Utána meg kihúzhatod őket egy mágnesezhető fémtárggyal, vagy egy erősebb mágnessel...
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: lilien » 2012.04.03. 21:10

Karasu: menő ez az oldószer, csak nem tudom, nem-e tenne kárt a gyantában, így tuti nem merném rátenni. x.x

Smaug: igen, erre én is gondoltam, hogy megpróbálom lefedni valamivel a mágnest, és ez lesz szerintem. :)

Köszönöm a tippeket!
lilien

Vissza: Festés, testreszabás és esztétika