10 random tény...

Csevegős és fotós játékok BJDkkel

Re: 10 random tény...

HozzászólásSzerző: Smaug » 2012.10.25. 20:28

YéY, örülök, hogy tetszik a játék! Megyek még egy kört XD

Vin

Kép

1. 1/4 részben elf - a fülén látszik, bár a haja eltakarja.

2. Cukorfüggő. Állandóan sütiket, cukorkákat és édességeket majszol - és ha valaki őrizetlenül hagyja a saját édességét, azt is megeszi, lelkiismeretfurdalás nélkül.

3. Nem tud olvasni (illetve nagyon rosszul tud).

4. Tart a nőktől. Volt már eset, hogy sikítva elszaladt egy rámenősebb szituációban.

5. Van egy szájharmonikája, amit arra használ, hogy szörnyű nyekergéssel idegesítsen másokat (Ezrát).

6. Azért lett rövidebb a frizurája, mert amikor Ezra lelőtte, belelógott a haja a vértócsába és a kórházban egyszerűbb volt levágni az összetapadt részeket, mint nekiállni kimosni.

7. A teljes neve Vincent Tanner. A keresztnevét hülyének találja, de a vezetéknevére nagyon büszke.

8. Brutálisan erős kávét főz, és senki másét nem hajlandó meginni. Az irodában van egy saját kávéskancsója, ugyanis a többiek pedig nem hajlandóak meginni az övét.

9. Verseket ír.

10. Szakmáját tekintve orvlövész.
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: Michiyo » 2012.10.29. 00:35

Én is jövök még egyszer, Hikari - chan se maradjon ki a jóból. ^3^

Kép

1. Hikari - chan szerepére eredetileg nem egy Dikadoll Mari volt kinézve, hanem egy Asleep Eidolon Cherry lányka. Nos az, hogy Ring új otthont keresett neki, merőben megváltoztatta a terveimet, hiszen már akkor is tetszett ez a mod, mikor nála először megláttam. Másfél napot őrlődtem rajta, hogy jól döntök-e, aztán az idő a kishölgyet igazolta. Ő a tökéletes.

2. A fénytündérek közé tartozik, még sincs szárnya, ahogy egyik fajtársának sem. Az ősök elmondásából az derül ki, évezredekkel azelőtt még tudtak repülni, de az idők folyamán elvesztették ezt a képességüket. Hikari szerint azért, mert a faj maga is elkorcsosult és manapság nevükhöz méltatlan életet élnek.

3. Édesanyja legalább annyira gyűlölte a démonok kegyetlen világát, mint ő, tehát nem esett messze az alma a fájától, sőt miután Hikari - chan kirepült a családi fészekből Kousuke segítségével meg is szakít velük minden kapcsolatot, hollétét kizárólag a fehérelf herceg és a leánya ismeri.

4. Édesapját nem ismeri, édesanyja soha nem volt hajlandó mesélni róla.

5. Szereti a lakberendezést, saját otthonát is állandóan csinosítgatja, a kertjének szépsége legendás hírű a szomszédság körében.

6. Többet van az emberek között, mint a démonokkal, sőt mi több időről időre munkát is vállal köztük. Ugyan hivatalos papírjai nincsenek, de több száz szakmával ismerkedett meg élete során. A munkája során is előnyben részesíti azokat a feladatokat, ahol kiélheti a kreativitását és érvényre juttattathatja vele született szépérzékét.

7. Szeret csinosan öltözni, igyekszik még a leghétköznapibb megjelenésébe is belecsempészni valami helyes, lányos dolgot.

8. Kousukén keresztül ismerkedik meg Akival és a zenekarral, akinek a fiú szöveget ír. Annyira megtetszik neki az együttes zenéje, hogy hatalmas rajongóvá válik.

9. Nagyon barátságos és közvetlen, szeret fizikailag is közel lenni a szeretteihez, emiatt aztán sokszor kivívja Aki féltékenységét, persze teljesen alaptalanul, hiszen Kou olyan neki, mintha a vérszerinti testvére lenne.

10. Nem tud főzni, ha nem léteznének éttermek és egyéb élelmezési egységek éhen halna.
Kép
Itthon: Akira (CH LJ Mars), Hikari (Dikadoll Maria), Chenz (DollLeaves Sleeping Jax), Kousuke (Resinsoul Song)
Deviantart
Egy perc
Michiyo

HozzászólásSzerző: Jesang » 2012.10.29. 12:10

Ismételten bocs.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Jesang 2013.11.26. 16:23-kor.
Itthon: Seven [RS Bao], Dextera [RS Mai], Belmore [DF-H Rain], Ashiaa [DF-H RongXuan buci], Oliver [SE Tiny Zack light tan], Vhaleio [Ninodoll Woo. U mod.], Élsi [RS Mei]
blogom: Dark Moon Dorm
Jesang

HozzászólásSzerző: Freyja » 2012.10.29. 15:44

Luna

Kép

1. Vérmacskának tartják (már aki tud róla, hogy nem ember), de valójában ő a holdtól függetlenül, akarata szerint tud átváltozni, vagy vissza.

2. Halhatatlan, de még fiatal a maga alig több mint 200 évével.

3. Sokat mosolyog és jó a humora.

4. Tolvaj, de magának még sosem lopott, csak másoknak megbízásból.

5. Faust az áldozatai egyike, az egyetlen, aki elkapta.

6. Van egy bátyja, akivel alig látják egymást, és aki mindig bajba sodorja.

7. A bátyján kívül nem ismer mást a fajtájukból.

8. Csak Faust kedvéért hajlandó szoknyát felvenni.

9. Jobb szereti az éjszakát, mert nincs annyi ember, de ha mégis társaságra vágyik, az árnyak jótékonyan elfedik a bőre különleges színét.

10. Kedvenc színe a bíbor.
Freyja

HozzászólásSzerző: CyDiamond » 2012.10.31. 13:23

Betársulnék Emmerich-vel :) (Meg majd a többiekkel, de velük csak akkor, ha minimum faceup-juk lesz.)

Kép

1. Egyértelműen a "baba előbb, karakter később" eset állt fent nálunk. Beleszerettem a sculptba, a karakterét tekintve pedig máig vannak homályos foltok.

2. Alig két-három nappal a megérkezése előtt lett végleges neve. Egészen addig az Adrian dominált.

3. Teljes mértékben uke karaktert szántam neki, de amint hazaért, áthúzta a számításaimat, amikor bejelentette, hogy ő bizony seme. (Alátámasztásul az első adandó alkalommal, amikor SD fiú közelébe került, le is teperte...)

4. Nemesi családból származik, ezért rettentően művelt, a Kis herceget mégsem olvasta ezelőtt soha, csak amikor nálam megkaparintotta.

5. Mióta elolvasta a könyvet, kisebb depresszió gyötri, amiért a rókája nem beszélget vele.

6. Attól, hogy állítása szerint seme, szeret lánynak öltözni, bár magassarkút sosem venne fel. (Nem azért, mert nem szeretne, szimplán csak nem tudna megmozdulni benne.)

7. Nagyon szereti a kishúgát, Hannét, akivel már azóta nem tudott beszélni, amióta eljött Németországból, bár amikor együtt vannak, igyekszik ezt annyira titkolni, amennyire csak tudja.

8. Megérkezése első estéjén egy kis plüssrókát kapott tőlem, azóta is azzal alszik, pedig akkor még tervbe sem volt véve, hogy egyszer Emmerich lesz a kis herceg.

9. A második neve Friedemann, amit kifejezetten utál, mert az apja után kapta. (Akit szintén nem szeret)

10. Az első körben, amikor karaktert próbáltam kitalálni neki, fekete hajúnak terveztem, de végül mégis maradtunk a szettes parókánál, mert rájöttem, hogy Emmerich nem egy lázadó rocker. Ő egy kis akaratos nemes, és kész... :'D
not enough dollies.
CyDiamond

HozzászólásSzerző: Handy » 2012.10.31. 13:47

Hoztam egy Mayut. :)

Kép

1. Először Mitsuru vagy valami hasonló néven gondolkodtam, végül úgy lett Mayu, hogy ezt a nevet használtam a történeteimben (néha Mayo formában, csak a végén én is belekavarodtam, hogy melyiket is használtam ^^").

2. Már Dorien érkezése körül eldöntöttem, hogy ő is haz fog jönni, mivel éreztem, hogy ők ketten összetartoznak. :3

3. Egy csomóan azt mondják, hogy olyan kis durcis a pofija, pedig én sose látom annak, inkább mosolygósnak. :P

4. A 2. neve Julien (Stendhal Vörös és fekete c. művének főszereplője után), amit nem szeret, Dorien mindig ezzel cukkolja.

5. Azért ennyire szelíd, és nyugodt (azaz kevésbé fiús természetű), mert két lánytestvér között nőtt fel.

6. Nem sokat foglalkozik a külsőjével, inkább mások öltöztetik szinte (Dorien és Mimi).

7. Dorientől eltanulta a rossz szokásait. >>

8. Nem szabad magastalpú cipőt vennem neki, hogy Doriennél ne legyen magasabb. xD

9. Eredetileg zöld szemmel képzeltem el, később mégis barna lett (ettől függetlenül most mégis kipróbáltam zölddel).

10. Nem tud rendesen ülni, mert a combízülete mindig visszapattan, ha benyomom. >> (pedig még Dorien is tud ülni)
"A boldogság egyetlen akadálya a valóság."
Itthon *-* :Dorien (DIM - Ace) , Mayu (DIM - Jullis), Mimi (Luts HDF Lolly), Narcissa (Luts KDF Lolly)
Kép
Handy

HozzászólásSzerző: lilien » 2012.10.31. 15:19

Nathaniel

Kép

1) Egyszerűen muszáj bókolnia minden nőnek, akivel találkozik.

2) Nem veti meg az italt, a dohányt vagy a jó szivart, de a nők az igazi szenvedélye.

3) Teljes neve Nathaniel Delaine, egy francia bárénekesnő és egy átutazóban lévő angol politikus egyetlen gyermeke.

4) Négyéves kora óta árvaházban nevelkedett, elfogyasztott négy-öt nevelőszülőt is.

5) Csak azért tanult jól, mert szerelmes volt a tanárnőjébe, de ennek köszönhetően került ki Németországba egyetemre, ahol megismerte Kanae-t, akivel ezek után jóban-rosszban számíthattak egymásra.

6) Folyékonyan beszél angolul, franciául és németül, majd japánul tanult, hogy kiköltözhessen Tokyoba, mert megunta a németeket.

7) 29 éves létére elég sok mindenben kipróbálta már magát: volt már bártulajdonos, befektetési tanácsadó, arculattervező, modell és pár napra hajléktalan is.

8) Nathaniel valószínűleg minden nőismerősére rámozdult már, kivéve a legjobb barátja, Kanae húgára. A sors iróniája, hogy végül Yua lesz az egyetlen, aki megmarad mellette.

9) Imádja a luxust, a drága órákat, öltönyöket, autókat.

10) Ha olyan a kedve, ő a társaság bohóca, csínytevője, a hangulatteremtő. Ha nincs olyan hangulata, akkor társaság sincs.
Kamoku [bory] • Soshi [syen] • Nathaniel [har] • Anzen'na [chrom] • Ageha [dia] • Gärnet [r.vivien] • Ferena [vivien] • Guren [r.ai] • Kae [r.ai] • Shinichirou [r.chrom]
Layaway is my best friend. OTL
lilien
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: renibetti » 2012.11.09. 02:01

Hope
Kép

1. A teljes neve: Niam Hogen Pennardun amit még én is képtelen vagyok megjegyezni.

2. Nemtelen, vagyis inkább dupla a kis szentem. Párhuzamosan fiú és lány egyszerre. Csupán az aktuális ruhából derül ki épp melyik fél dominál benne.

3. Az 5Sd white olyan, mint a már erősen sárgult Soom régi white árnyalat. Ám még így is elüt mindkettő az új árnyalattól, így alapjában teljes a káosz szegénykénél.

4. Chimerának indult, de végül megmaradt "szimpla" póninak szárnyak és egyéb plusz testrészek nélkül.

5. Csak és kizárólag Hani a felelős a karakter létezéséért. (amit ezúton is köszönök neki)

6. A pata miatt alig ugyan, de magasabb Haninál, így próbálja óvni őt mindentől.

7. Némasága korábbi életmódjának és a rettegésnek köszönhető ami még ma is elfogja olykor, pedig kezdi megszokni a család vehemens légkörét.

8. Mikor senki nem látja az "okkult" könyveimet bújja. (kártyajóslás, Wicca, boszorkány kódex, "jegyzőkönyv" a Harlemi boszorkányperekről, álmoskönyv)

9. Szeretné élőben is látni a Feszty körképet és végre megkaparintani a miniatűr mását amit eldugtam előle.

10. Szeretne egy kis házi kedvencet akivel megoszthatja és kiterjesztheti mágiáját. Legyen az griff, sárkány, vagy főnix... ^^
"Winter is coming!"
itthon: Nu,Hani,Lilith,Mei,Risa,Riku,Hope,Eric,Vincent,Odette,Micah,Jean-Claude, Milo,Lesszi,Tapani,Amy,Reira,Johnatan-Rick,Alexander,Patrik,Cecili,Joon, Ha-na, pocok, "nevenincs"
Úton haza:
Tervben: Eva, testek
renibetti

HozzászólásSzerző: Zi-chan » 2013.01.13. 22:16

Kép

#1 - Chino-nak nincs teljes neve, a jelenlegire is csak Aiji keresztelte el amikor rátalált.
#2 - Sokan valamiféle macskadémonnak hiszik, bár messzebb nem is lehetnének az igazságtól, a kicsi nagyon élvezi a babonás emberek reakcióit. Már amikor élvezheti és nem szólnak rá. Valódi faja egyfajta szellem (spirit), főképp az erdőkben élnek és életük folytonos körforgása az újjászületés. Különlegessége a dolognak, hogy emlékeznek is előzőleg leélt életeikre, nem ritka, hogy emberek közt, emberként viselkedve élik le azt.
#3 - Jelenleg Chino 3 éves. Ez természetesen csak erre az életére vonatkozik, most tölti a kilencediket belőlük.
#4 - Bizonyos fokú alakváltásra képes, ezért lehetséges, hogy néha cicafülekkel, néha anélkül jelenik meg, de van hogy teljesen macskává alakul, szereti ezt az állat-formát. Alacsonynak is szeret lenni, így szinte gyermeknek nézik.
#5 - Amikor Aiji megtalálta, második évét töltötte az utcán. Mikor hazavitte a cicát és az egyszer csak felegyenesedett és beszélni kezdett, kétség sem fért hozzá, hogy magához veszi.
#6 - Nagyon kötődik a körülötte lévőkhöz. Bár Aiji a "gazdája", az ő húgával sokkal szorosabb kapcsolatot alakított ki rövid időn belül.
#7 - Az irónia csúcsa, hogy összefutott egy vérfarkassal, aki allergiás a macskaszőrre. Természetesen a nagy melák menthetetlenül megszerette és védelmébe fogadta.
#8 - Ha bármi történne Chinoval, valószínűleg mindenki belerokkanna a családban. (Valószínűleg én magam is)
#9 - Kedvence a meggytea, és külön neki lett kis teáskészlet csináltatva, hogy ne érezze magát "kicsinek".
#10 - Teljes szívéből utált cipőt hordani, nem volt hajlandó megmaradni bennük, a legutóbbiig. Most már azt le sem akarja venni, azt hiszem megtaláltuk a kellő stílust.
Zi-chan

HozzászólásSzerző: TodaySzotyi » 2013.08.24. 20:27

.............................
A hozzászólást 5 alkalommal szerkesztették, utoljára TodaySzotyi 2015.10.07. 19:35-kor.
TodaySzotyi

ElőzőKövetkező

Vissza: Játékok