Honnan tudod, hogy BJD-függő vagy?

Csevegős és fotós játékok BJDkkel

Re: Honnan tudod, hogy BJD-függő vagy?

HozzászólásSzerző: Nyul » 2013.01.12. 15:21

Pár napja ezt a szöveget nyomtam le barátomnak: "Igen, már hetek óta bennem volt ez a nagyon erős vágy, hogy igen, mégis akarok egyet... de már jobban vagyok*!" :ded: Tisztára, mintha valamiféle betegségem lenne, esküszöm.

Bevallom, majdnem nyitottam is egy borítékot... Azaz, van egy borítékom, és van is benne valami, de nem hivatalos a dolog, és jelenleg "vissza tudom magam fogni". Azaz most a józan ész erősebb, és lehet ha ki is gyűlne rá a pénz, akkor sem "merném" megrendelni, mert: hová tenném? Az fix, hogy én nem "lóbálom" végig a lakáson, mert apám szívbajt, ideggörcsöt és dührohamot kap egyszerre; eldugni meg talán tudnám hová, de úgy mi értelme van az egésznek? Amellett, hogy a szaga úgyis érződne, ahogy most emlékeztetett rá egy poszt.
:/ Hát, ez a helyzet énnálam.
Barátom amúgy támogatja a babadolgot, de fényévekre vagyunk attól, hogy esetleg összeköltözhetnénk vagy valami.

*És van egy olyan sanda gyanúm, hogy ha elfoglalnám magam rendesen, nem is vágynék annyira rá. Bár nem tudom bizonyítani, hogy tényleg csak pótcselekvés az egész, azóta enyhült a görcsöm, amióta nem ülök itthon egész nap. :blush2: Ugyanis én hajlamos vagyok relatíve extrém, de lehetőleg megfelelően beszerezhetetlen dolgokra vágyni, és a nagy részével nem is lenne gond (a babákkal sem), csak legalább addig bírnám ki, amíg meglesz hozzá az infrastruktúrám. ^^;
Megszűnt a cég :'(
Nyul

HozzászólásSzerző: Amaterasu » 2013.01.12. 17:31

Ne állj ellen a kísértésnek, Nyul~ *szuggerál* xD Amúgy nem hinném, hogy egy darab babának olyan erős szaga lenne, hogy érződne a szobában. Nálam hárman vannak elöl, de nem érzek semmit. xD

Egyébként ON: ha már függőség, legutóbb egy DoA discussion threadben olvastam félre a "You've got a good point"-ot "You've got a good joint"-nak. :'D
BenőHaru-sanMikotoLelleLoránd
Kép
Amaterasu

HozzászólásSzerző: Nyul » 2013.01.13. 14:11

Hess, Kisördög, a vállamról! :P
(Bár a kísértésnek tényleg nehéz ellenállni)
Megszűnt a cég :'(
Nyul

HozzászólásSzerző: Shinku » 2013.01.13. 19:16

Szerintem nem pótcselekvés lenne. :D Nekem momentán iszonyat kevés szabadidőm van, meg 1-2 más hobbim is, de a kevés időmet igyekszem mindig a babáimmal, vagy ahhoz kapcsolódó dologgal tölteni.
Itthon: Alvin (AR - Cien) ● Letuchaia (CD - Vampire Beau) ● Wayne (SD - Shaun) ● Illinois (MNF Chloe) ● Lulu (MNF Ante) ● Ren (MNF Elf Shiwoo) ● Caro (MNF Miyu fej)
▪ ▪ ▪ Blog
Shinku

HozzászólásSzerző: Zi-chan » 2013.02.04. 21:08

...Amikor meglátod a MPL, GSL, EMS és DHL futárkocsikat, és hiába nem rendeltél semmit, egy percre belegondolsz, hogy neked hoztak e csomagot.

És még azt is ide venném, hogy nem vagyok képes a BJD karaktereimet lerajzolni, mert ők babában tökéletesek nem papíron...
Zi-chan

HozzászólásSzerző: Jesang » 2013.02.05. 12:11

Hogy minden alkalommal úgy figyelsz, mint egy szurikáta, ha akkora dobozt/táskát látsz, amiben elfér egy BJD XD

És onnan, hogy spontán röhögőgörcsöt kapsz azon a mondaton, hogy "He found the joint on the armor" mert elképzelsz egy páncél BJD-t

off: Nyúl, nálam is nehezen békéltek meg vele, de mostanra már kifejezetten megszerették a srácokat ;)
Itthon: Seven [RS Bao], Dextera [RS Mai], Belmore [DF-H Rain], Ashiaa [DF-H RongXuan buci], Oliver [SE Tiny Zack light tan], Vhaleio [Ninodoll Woo. U mod.], Élsi [RS Mei]
blogom: Dark Moon Dorm
Jesang

HozzászólásSzerző: Arisa » 2013.02.23. 19:33

Onnan hogy a Zöld Íjjász nézése közben látsz egy mentőautót amelyet egy "EMS" felirattal láttak el... majd később látsz egy autót aminek a rendszáma MSD-vel kezdődik xD :'D
Gyűjtögetünk rá: Kurokawa Kaoru (Luts Kid Delf Ani Boy)

Inuyama-san tartalma: $ 50 (oh jeh >____>)

majd ha leérettségiztem és lesz pénzem: Hideaki Ren (Immortality of Soul M)
Arisa

HozzászólásSzerző: Shinku » 2013.04.07. 20:31

Onnan, hogy úton-útfélen a babáim karakterére hasonlító emberekbe botlok. Pl. egyik nap a gépemen, a saját személyes képeim közt (tehát nem a netről lementetteknél) megtaláltam egy leendő babám karakterének az inspirálóját. Mostanában sokszor van úgy, hogy élő (random hétköznapi) emberek kinézetéről veszek ötletet a babáimhoz és emlékeztem erre a csajra (aki egy távoli ismerősöm), hogy hasonlóra szeretném majd az egyik babámat xD, de nem gondoltam, hogy képeim is vannak róla. :'D (Amik majd jól jönnek a festetéskor. xD) A másik, a suliban megtaláltam Illinois-t, (vagyis a hasonlását :D XD), meg tömegközlekedésen, utcán már vagy 3 Wayne-t. Mikor a buszból látok távolról egy szép hajú, szőke lányt, Il-es ruhában, akkor is mindig felsóhajtok magamban, hogy ott van Illinois. XD Ma meg megtaláltam egy facebookos képen Wayne kiskori változatát. :csill: :'D
Itthon: Alvin (AR - Cien) ● Letuchaia (CD - Vampire Beau) ● Wayne (SD - Shaun) ● Illinois (MNF Chloe) ● Lulu (MNF Ante) ● Ren (MNF Elf Shiwoo) ● Caro (MNF Miyu fej)
▪ ▪ ▪ Blog
Shinku

HozzászólásSzerző: IchiGo » 2013.04.15. 09:28

Mindig figyelem az embereket és elképzelem, hogyan néznének ki, ha BJD-k lennének. Szerintem ez beteges. XD
S mivel Kiara velem alszik éjszakánként legalább négyszer felkelek és ellenőrzöm, hogy minden rendben van e vele. :-D
Itthon vannak: Kiara (Minifee Marcia), Willhelmina (Littlefee Luna), Dorothy (Dollzone Shoyo), Momiji (LUTS, 2009 Wintery Event head), Blain (Dream of Doll 01 Dream head)
Várjuk: Doll Legend Longyan *_*
IchiGo

HozzászólásSzerző: lianihikawa » 2013.04.15. 13:41

Én meg rákattantam, hogy 17-én lesz Kiara névnapja. :'D
Inkább gyűlöljenek azért, aki vagyok, mintsem szeressenek azért, aki nem vagyok.
lianihikawa

ElőzőKövetkező

Vissza: Játékok