Doll Family-H event 06.05-08.25-ig

Akciók, drágulások, rendezvények, eventek

Doll Family-H event 06.05-08.25-ig

HozzászólásSzerző: Estilla » 2014.06.13. 04:15

DF-H 7th Ann. Event (06.05 - 08.25) & Temporary Closing:
After event, ALL DF-H dolls will be permanently discontinued except for Linfeng, Xia Yutong, Lyndon, Xia Ruo & Zhi Ling, DF-H will also temporarily stop accepting orders from Aug.26 - Oct.31, and a Band-New DF-H will return on Nov. 1st.

Event A:
* Order 45cm - 70cm doll: 20% off + (a pair of jointed hands or any one DF-H head) as gift.
* Order 16cm - 33cm doll: 20% off + any one DF-H head as gift.
* Order Doll Body: 15% off.
* Jointed Hands: USD65/pair.

Event B (can't enjoy with Event A):
* Order 45cm - 70cm doll: 12% off + (a pair of same size jointed hands AND any one DF-H head) as gifts.
* Order 16cm - 33cm doll: 12% off.
* Order Doll Body: 15% off.
* Jointed Hands: USD65/pair.
* Order over $500 of DF-H Products: choose a 16cm doll or a pair of jointed hands as gift.
Order over $700 of DF-H Products: choose a 26cm doll or (a pair of jointed hands + a head) as gift.
Order over $900 of DF-H Products: choose a 45cm doll + a pair of jointed hands as gifts.
Order over $1100 of DF-H Products: choose a 60cm doll + a pair of jointed hands as gifts.

Important Notes:
* All the above products/gifts mean only DF-H Products.
* Please specify which gift in the 'comment box' on checkout page, or we'll consider that you renounce the gift.
* If you'd like to take part in Event B, please contact us before ordering.

Link: http://www.acbjd.com/page.html?id=15

Az event talán aggódásra ad okot, hogy a cég megszűnik, de én erre utaló jelet nem találtam. Alice's Colections-nek írtam levelet, amiben érdeklődtem, és azt a választ kaptam, hogy azok a babák, amik nincsenek a kivételek közt, végleg megszűnnek. Aki esetleg DF-H babót kíván venni, csapjon le a lehetőségre, az az ajándék buksit nem rossz :fan: No meg most nagyon jó áron vannak :spark
Rossz úton jár az, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.
Andrej (DF-H Suxun)
Szvetlana Ivanova Annyenszkij (DZ Beta)
Estilla

Re: Doll Family-H event 06.05-08.25-ig

HozzászólásSzerző: Smaug » 2014.06.13. 13:23

Hát, a szöveg azért reményteljes, Novembertől vadiúj kínálatot ígérnek - és amilyen szépen fejlődnek, kíváncsi leszek az új felhozatalra is :D
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: Estilla » 2014.06.13. 19:42

Nagyon népszerűek lettek, árkategóriában is megfizethetőek, nehezen is képzelném el, hogy esetleg baj lenne :)
Mivel lesz lebegő fejem és az nem passzol a 65-öshöz, remélem, a 60-ast javítják. Írta egy ismim hogy a 60-as test térdei nem a legjobbak. o.o Bár ha teljesen megújul a cég, szerintem ez is benne lesz.
Andrej (DF-H Suxun)
Estilla

HozzászólásSzerző: Smaug » 2014.06.14. 00:04

Hát, attól függ melyik 60-asa van az ismerősödnek, mert nekem a 62cm ver.2 test van és annak minden ízülete úgy mozog mint egy álom (a térdét is beleértve). Megáll dupla hajlított térddel és guggolni is tud :) Egyedül az anatómiája zötyög kicsit, de a mozgása mindenért kárpótol^^
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: Estilla » 2014.06.14. 03:37

Rákérdezek :D DF-H-nál előbb néztem ki a babóm mint utánajártam volna hogy pózol, ugyanis fényképezni szeretném... de a 65-ösről jókat mondtak, így annál nyugodt vagyok. Az egyel kisebbnél meg most úgysem tudok testet venni, de örülök, hogy jól pózol ő is :party: Tudsz esetleg képet linkelni? :spark Jó privibe is, hogy ne offoljuk szét a topicot :D Nálam szegény fiúk utálni fogják a fényképezőt, már előre látom. Azzal fogom őket kínozni... :D
Andrej (DF-H Suxun)
Estilla

Vissza: Események