Nekem-bizony-sose-lesz-tinym-ööö-várjatok-demégis klub!

Általános csevegés BJD témában

Re: Nekem-bizony-sose-lesz-tinym-ööö-várjatok-demégis klub!

HozzászólásSzerző: Smaug » 2011.03.19. 19:35

Shinku írta:Bocsi kicsit off leszek. ^^; De uhh, én Pytont mindig MSD-nek hittem meg Murphyt is annak néztem. :O xD Ez most meglepett... :lol: Off vége.

Haha, igen ők amolyan átmeneti méret a maguk 33 centijével...mint a Customhouse Little Junior (35-37cm), vagy a Narsha (35cm). Bár a három átmeneti közül még a Minoruworldök állnak a leginkább a pici mérethez közel^^ Ülve szinte ugyanakkorák mint egy 23-25cm-es baba. Szóval csak a lábuk miatt hosszúak. Viszont a CH Little Juniorok testalkata pl. sokkal inkább MSD szerű...MSD ruhát tudnak hordani, MSD cipőt is és úgy általában tömzsibbek.

Szemléltető - MW Junior versus az MSD méret:

http://i246.photobucket.com/albums/gg10 ... anding.jpg

És MW Junior versus a pici méret:

http://lolaart.free.fr/momoni/test/comparison_02.jpg
ha levágsz a lábából, egy az egyben egy Volks Yo-SD testalkatot kapsz ;)
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: Zi-chan » 2018.06.20. 16:22

Bekövetkezett! Csatlakozom a klubbhoz :facepalm: Végül is egész sokáig bírtam ^^;

A kicsi lány a Penelope névre hallgat, egy nagyon régi Soom Ai (a magyar piacról vettem fel miután bepetelt).
Kép
Zi-chan

HozzászólásSzerző: renibetti » 2018.07.12. 23:56

Nagyon husmus még mindig és teljesen megértem... X3 Viszont tényleg sokáig bírtad :O
"Winter is coming!"
itthon: Nu,Hani,Lilith,Mei,Risa,Riku,Hope,Eric,Vincent,Odette,Micah,Jean-Claude, Milo,Lesszi,Tapani,Amy,Reira,Johnatan-Rick,Alexander,Patrik,Cecili,Joon, Ha-na, pocok, "nevenincs"
Úton haza:
Tervben: Eva, testek
renibetti

HozzászólásSzerző: Zi-chan » 2018.07.13. 08:10

renibetti írta:Nagyon husmus még mindig és teljesen megértem... X3 Viszont tényleg sokáig bírtad :O

Ugye, tök büszke vagyok magamra :D Bár nem tudom mennyire számít az, hogy páromnak viszont egy 11cmes obitsuja volt az első és most kapott egy pico dragont (nem a resin fajtát hanem a kit-et) :D
Zi-chan

Előző

Vissza: Csevegő